سال رونق تولیدTehran Customs Brokers Union

قوانین و مقررات سایت

بیانیه جدید آقای بهرام دوانی پیرو دو بیانیه قبلی صادر شد

جناب آقای بهرام دوانی پیرو دو نامه قبلی خود طی نامه‌ای به ریاست محترم اتحادیه، خواستار درج نامه جدیدی در سایت اتحادیه شدند.
بسمه­ تعالی
ریاست محترم و اعضای ارجمند هیأت مدیره اتّحادیه کارگزاران گمرکی ایران
با سلام و احترام؛
     همان­گونه که مستحضرید تشکیل اتحادیه برای تنظیم و تنسیق و تدقیق امور کارگزاری گمرکی است. اتحادیه نیز با همدلی و همفکری آحاد اعضا و تلاش پیشکسوتان تأسیس و استمرار یافته؛ کسانی که عمر پربهای خود را صادقانه و مشتاقانه در طبق اخلاص نهاده تا این نهال نوپا، بهاران بی­خزان را تجربه نماید و آیندگان و فرهیختگان و فرزندان آینده این مرز و بوم با انباشت دانش و بینش و تجربه موجب اعتلا و اقتدار آن گردند. در مقطع حسّاس کنونی که اعضای معزّز اتحادیه؛ عملیاتی شدن اهداف و برنامه ­های اعلامی نمایندگانشان در جلسه مجمع عمومی به هنگام اخذ رأی را به نظاره نشسته­اند، ایجاد و دامن زدن به هرگونه اختلاف و اشتقاق اندیشه و عمل که موجب ناکامی و نقصان برنامه ­های اتحادیه و در نتیجه سلب اعتماد اعضای محترم به نمایندگانشان گردد، مذموم و ناپسند است. اعضای هیأت مدیره اتحادیه نیز بایستی نماد و نمود عینی وفاق، تلاش، همدلی و همزبانی باشند تا اهداف کلی اتحادیه و برنامه­ های اعلامی نیز با سرعتی بیش از پیش جامه عمل پوشد.
     اینجانب نه نتها رعایت کامل احترام متقابل و همگانی را شرط لازم برای پیشرفت اتحادیه می­دانم بلکه رجاء واثق دارم که دیگر اعضای هیأت مدیره هم با اعتقاد راسخ بر این باورند. به یقین؛ هر گونه اقدام و عمل و الفاظ منافی وحدت و یکپارچگی اتحادیه و هیأت مدیره موجب تضییع حقوق اعضا و کندی اقدام­های اساسی و تحقق چشم­انداز اتحادیه می­گردد. در این برهه که همگرایی هیأت مدیره می­تواند کارگشا و راهگشای مشکلات اتحادیه باشد، بیان مباحث موهوم و واهی از جانب هر شخص و با هر منصب و جایگاه مطرود خواهد بود.
     لذا ضمن قدرشناسی از همه اعضا که با اعتقاد و اراده و استقلال؛ به اعضای کنونی هیأت مدیره اعتماد نموده­ اند؛ همه همکاران در هیأت مدیره اتحادیه را به خویشتنداری و عدالت و انصاف دعوت می­کنم تا انشاء­اله در مدت باقیمانده تصدی هیأت مدیره بتوانیم برنامه­ های مورد نیاز اعضا را به موقع اجرا نماییم.
     در پایان مجدداً تاکید می­گردد که در گام اول؛ اینجانب برای خرید دفتر و ساماندهی امور اداری و سایر موارد مرتبط آمادگی کامل دارم و در گام­های بعد نیز با توکل به خدای متعال و همکاری اعضای گرانقدر هیأت مدیره، تدارک و ارایه خدمات تخصصی و رفاهی اعضای اتحادیه مدّنظر است.
با آرزوی موفقیت همکاران محترم در همه شئون زندگی
بهرام دوانی
 

Tags: 
پیوست: 

دیدگاه‌ها

جناب آقای دوانی
خواهشمنداست برای روشن شدن اذهان اعضاء محترم به سؤالات زیر بطور صریح پاسخ دهید:
یکم: اگر همدلی و وفاق امری پسندیده است و برای بیشبرد امور ضرورت دارد، چرا جنابعالی ارزشی برای همدلی و وفاق پنج نفر از اعضاء هیئت مدیره قائل نیستید؟ آیا این همدلی بایستی فقط با جنابعالی باشد؟ آیا اگر پنج نفر از اعضاء هیئت مدیره در مورد موضوعی هم‌عقیده بودند نمی بایست به آن توجه نمود و حداقل در مورد آن تأمل کرد؟
دوم: آیا شرط برقراری این همدلی فقط تمکین به نظر جنابعالی است؟ آیا شما نبایستی سهم خود را در ایجاد این وفاق بپردازید؟
سوم: شما همیشه طرح این اختلافات را در سایت باعث تضعیف اتحادیه و هیئت مدیره میدانید.  آیا میتوانید توضیح دهید چرا در جواب دو نامه، یکی از طرف نمایندگان مجمع و یکی از طرف پنج نفر از نمایندگان به تنهایی سه نامه نوشته و خواستار درج آن در سایت شده اید؟ آیا فقط نامه‌های مخالف با شما باعث هتک حیثیت اتحادیه است؟
چهارم: اصولاً پس از اینکه این همدلی مورد نظر شما ایجاد شد چه باید کرد؟ آیا تا به حال طرحی برای تحقق اهداف اتحادیه داشته‌اید که با آن مخالفت شده است؟ آیا اصولاً اهداف شما و ما در یک راستا هستند؟ اگر نه، آیا باید پنج نفر از اعضاء تسلیم خواسته‌های شما شده و اهداف شما را دنبال کنند؟
پنجم و در آخر: لطفاً توضیح دهید منظور شما از آمادگی برای خرید دفتر اتحادیه چیست؟ آیا سرمایه لازم را به تنهایی تأمین می‌کنید؟ آیا محل را بنام اتحادیه خریداری می‌نمایید یا به نام خودتان خریداری کرده و در اختیار اتحادیه قرار می‌دهید؟
خداوندا راه درست را به بندگان خود بنما و آن‌ها را در قبول آن یاری نما

By admin

صفحه‌ها