سال رونق تولیدTehran Customs Brokers Union

قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت

کاربر گرامی
لطفا قوانین استفاده از این تارنما (وب‌سایت) را بدقت مطالعه نمایید.  شروع استفاده شما از این وب‌‌سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد.
 

 1. وب‌‌سایت اتحادیه کارگزاران گمرکی ایران (از این پس اتحادیه)، یک وب‌‌سایت تخصصی صنفی است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.
 2. وب‌سایت icbu.ir یک وب‌سایت اطلاع رسانی به زبان فارسی است.
 3. تنها هدف این سایت حرکت در جهت اهداف اتحادیه است. اساس عملکرد ما اینست که اهداف جمعی حاصل آید و هیچ تجاوزی به حقوق اشخاص صورت نگیرد. اما به هر حال استفاده از این سایت، ریسک خودتان است ! شما این ریسک را که ممکن است در طی استفاده از این سایت، به سیستم کامپیوتری شما آسیب وارد شود را پذیرفته اید. اتحادیه هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از این سایت متوجه کامپیوتر خودتان یا کامپیوتر دیگری شود، ندارد.
 4. شما توافق می کنید که اعتماد شما برای استفاده از اطلاعات و خدمات موجود در این سایت با مسئولیت و پذیرش ریسک از جانب خودتان است. اتحادیه مسئول هیچ زیانی که به خاطر استفاده از سایت به کامپیوتر شما برسد، نیست. چه این زیانها مستقیم یا غیر مستقیم و مهم یا غیر مهم باشد. حتی اگر قبلا در مورد امکان بروز چنین مشکلاتی توصیه هایی شده باشد.
 5. اتحادیه این حق را دارد که به صلاحدید خودش تغییراتی در سایت بدهد و یا مانع دسترسی به بعضی از قسمتهای سایت و یا همه سایت بطور موقت یا دائمی شود، بدون اینکه در این مورد به شما اطلاعی داده شود.
 6. هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.
 7. لینک یا آدرس وب‌سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. این وب‌سایت مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.
 8. کاربران می‌توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی ما (info@icbu.ir)، شکایات خود را نسبت به مطالب منتشره به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب‌سایت اعلام کنند
 9. مدیران و هماهنگ کننده های وب‌سایت موظف هستند در مدت حداکثر ده روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحیح بودن آن، با اعمال تغییرات لازم ،نسبت به نشر مطلب اقدام نمایند.
 10. در صورتی که مدیریت وب‌سایت، شکایت وارده را صحیح نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد
 11. در صورتی که مدیریت وب‌سایت شکایت وارده را صحیح بداند، با ارسال اخطار به شخص خاطی، دسترسی او  را  به  صورت موقت و یا دائمی قطع خواهد کرد
 12. مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این سایت صرفا رسالت اطلاع رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.
 13. مسئولیت مطالب منتشر شده در بخش مقالات به عهده نویسنده بوده و اگرچه مدیریت سایت حق بررسی، حذف و یا ویرایش مطالب را برای خود محفوظ می‌دارد ولی تمامی تبعات حقوقی نوشته به عهده صاحب آن است.
 14. مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد ، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی باشد.  همچنین مطالبی که توسط اعضا با نام مستعار درج می گردد در صورتی دارای بار حقوقی باشد، ویرایش خواهد شد.
 15. انجمنهای تخصصی فقط جهت درج مطالب صنفی و تخصصی کاربرد داشته و طرح و ارائه کلیه مطالب خارج از موضوع ممنوع می‌باشد.  مدیریت سایت هیچگونه تسلطی برای جلوگیری از درج مطالب نداشته، البته حداکثر تلاش خود را خواهد نمود تا به محض آگاهی از طرح اینگونه مطالب، آنها را حذف نماید.  بدیهی است کلیه مسئولیتهای ناشی از درج اینگونه موارد به عهده نگارنده خواهد بود.
 16. مطالب منتشر شده در بخش اطلاعیه‌ها و مصوبات فقط با تصویب هیئت مدیره و با مسئولیت ایشان منتشر می‌گردد.
 17. مطالب درج شده در قسمت لیست اعضاء و هیئت مدیره شامل سوابق کاری، زمینه‌های فعالیت، اطلاعات تماس و گمرکات محل فعالیت الزاما راستی‌آزمایی نشده و مسئولیت صحت آن به عهده خود عضو است.
 18. بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می باشد و  در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت
 19. بیان عقاید مختلف با احترام به اصول فکری و اخلاقی دیگران و با پرهیز از توهین و فحاشی مجاز می باشد.
 20. مطالب مستهجن، افترا آمیز، دشنام و خارج از اخلاق و یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی در هیچیک از بخش های سایت پذیرفته نخواهد شد.
 21. انتقال و پست هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت می کند، همچنین درج کلمات تهدید آمیز و توهین آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، و یا حتی مطالب قابل اعتراضی که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی شامل اعمال مجرمانه شود ممنوع می‌باشد
 22. انکار تعهد: اتحادیه، سرویس حاضر را به همان شکلی که هست و بدون هرگونه تعهدی ارائه می کند. ما در مورد عدم قطع شدن سایت ، خالی از اشکال بودن آن ، رفع اشکالات یا تطابق آن با نیازهای شما تعهدی نداریم.
 23. تحت هیچ شرایطی اتحادیه مسئول خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته روی این سایت یا انتقال یافته توسط این سایت نمی‌باشد. همچنین مسئولیتی را در مورد از بین رفتن اطلاعات قرار گرفته روی این سایت نمی‌پذیرد.
 24. این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات در هر زمان اقدام نماید .