Tehran Customs Brokers Unionسال رونق تولید

قوانین و مقررات سایت

بیانیه چهارم آقای بهرام دوانی

حضور محترم ریاست و اعضای گرانقدر هیات مدیره اتحادیه کارگزاران گمرکی ایران
با سلام و احترام
اینک و در آستانه سیزدهم رجب المرجب ۱۴۳۴ هجری قمری فرصت را مغتنم شمرده،میلاد با سعادت فخر عالم امکان حضرت مولی الموحدین علی (ع ) را به جناب‌عالی،هیات مدیره و اعضای محترم اتحادیه تبریک و شادباش عرض می نمایم. امیدوارم در اوقات و ایام آینده، برنامه‌ها واهداف مورد اتفاق و انتظار اعضا با لطف خدواند متعال و پشتکار و مدد هیات مدیره به عینیت برسد. اطمینان دارم شخص جناب‌عالی با نیت ناب و سبقه دلسوزی و تلاش مستمر همواره کوشیده اید تا مسیر حرکت این مجموعه، گام به گام و مقتدرانه هموار گردد، اگرچه در این اثنا فراز و فرودهایی بروز کرده، لیکن با مناعت صبر و علو طبع آن برادر گرامی و همراهی دیگر عزیزان انشاءالله در آینده شاهد درخشش اتحادیه در عرصه های مختلف خواهیم بود .
بی تردید تجربه جناب‌عالی به عنوان ریاست اتحادیه و دیگر اعضای هیات مدیره در معیت منش و روش و سلوک ماندگار همه ما به عنوان امانت داران اتحادیه برای جوانان و آینده سازان این صنف به یادگار خواهد ماند و گویش و نگارش و افکار و اعمالمان در آینه زمان تبلور خواهد یافت. پس ضمن احترام متقابل،این الگو را چنان پایه ریزی نماییم که آیندگان با افتخار برگ های زرین دوران تصدی خدمت مان را نصب العین قرار دهند .
مستحضرید که در مرقومه قبل به محضر جناب‌عالی‌‌‌‌ و همکاران محترم نیز تاکید نمودم که برای تداوم خدمات و ارتقای وضع موجود به فراخور صلاحدید و با رعایت صره و صلاح اعضای خدوم اتحادیه ،و تحقق برنامه‌های اعلام شده در جلسه مجمع عمومی آمادگی کامل برقرار است .
پس با توکل بر قادر هستی،در دنیای پرشتاب فناوری و دانش و بینش کنونی و به پاس از خالق ملک چنان بیندیشیم وبگوییم وبنویسیم وعمل کنیم که شایسته ارزش عمر باشد. لذا کسوت و احترام مهتری حکم می کند که اتحادیه مجالی برای خدمت صادقانه و صالحانه باشد که با عنایت حضرت ولی عصر(عج) نمود و نماد آن را در اوقات آتی شاهد باشیم .
 
در این خاک در این مزرعه پاک،بجزعشق،بجز مهر دگر هیچ نکاریم
توفیقتان روز افزون
ارادتمند- بهرام دوانی

دیدگاه‌ها

واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می‌کنند/ چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند/ مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس/ توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می‌کنند/ گوییا باور نمی دارند روز داوری/ کاین همه قلب و دغل در کار داور می‌کنند
اعضاء محترم اتحادیه، بازدیدکنندگان گرامی
جناب آقای دوانی که این متون ادبی و گرانمایه را می نگارند در جلسه هیئت مدیره مورخه ۹۲/۰۳/۰۵ صراحتاً به بنده می‌فرمایند «تو که هستی که از من سؤال کنی؟» «تو عددی نیستی که از من سؤال بپرسی» «تو چکاره ای که من به تو جواب بدهم؟»
(منظور ایشان سؤالات ذیل مرقومه قبلی ایشان است  اینجا ببینید)
حال خود قضاوت فرمایید آیا می‌توان تصور کرد نگارنده نامه‌ای به این شیوایی ( که البته هیچ نتیجه‌ای بدست نمی‌دهد) و گوینده جملات فوق یک نفر باشد؟
همچنین در انتهای نامه نوشته‌اند که «مستحضرید که در مرقومه قبل به محضر جناب‌عالی‌‌‌‌ و همکاران محترم نیز تاکید نمودم که برای تداوم خدمات و ارتقای وضع موجود به فراخور صلاحدید و با رعایت صره و صلاح اعضای خدوم اتحادیه ،و تحقق برنامه‌های اعلام شده در جلسه مجمع عمومی آمادگی کامل برقرار است» در حالیکه این مطلب در نامه قبلی وجود ندارد به جای آن نوشته‌ بودند «در پایان مجدداً تاکید می­گردد که در گام اول؛ اینجانب برای خرید دفتر و ساماندهی امور اداری و سایر موارد مرتبط آمادگی کامل دارم و در گام­های بعد نیز با توکل به خدای متعال و همکاری اعضای گرانقدر هیأت مدیره، تدارک و ارایه خدمات تخصصی و رفاهی اعضای اتحادیه مدّنظر است.»
بهتر است آقای دوانی به جای حاشیه رفتن جواب سؤالات مطروحه را صادقانه بدهند.
 
زد شعله به دل آتش پنهانی من/ زاندازه گذشت محنت جانی من/ معذورم اگر سخن پریشان افتاد/ معلوم شود مگر پریشانی من
اصغر مظاهری

By mazaheri

 

جناب آقاي مظاهري

عضو محترم هيأت مديرۀ اتّحاديه كارگزاران گمركي ايران

با سلام و احترام؛

روز يكشنبه ۱۳۹۲/۰۳/۰۵ جمع گرم و صميمي هيأت مديره با حضور محترم جناب آقاي سلامي، جناب­عالي و سه نفر ديگر همكار گرامي رسميت يافت و در ادامه مباحث؛ متأسفانه تكدّر خاطر شما، ما را از بهره­مندي حضورتان محروم ساخت. به سائقة احترام همكاري و منش برادري در گذر دوران؛ وظيفة اكيد خود مي­دانم كه در تحكيم و تثبيت اين سابقة اصيل و ارزشمند با جديّت تمام مساعي خود را به­كار بندم. شما را فردي حسّاس و وظيفه شناس مي­دانم و اظهار نظرهايتان را از سر دلسوزي براي رشد بيش از پيش اتّحاديه و اعضاي محترم آن. همان­گونه كه در دو نامة قبل هم تصريح نموده­ام همدلي و همكاري و همزباني همة ما؛ طي طريق اين مسير را هموارتر مي­سازد.        

لذا براي ادامة همكاري؛ دستتان را به گرمي مي­فشارم. نگارندة اين سطور با استعانت از حضرت ربوبي و با قلبي مملو از احترام به يكايك اعضاي اتّحاديه و به­ويژه هيأت مديره (كه با احساس تكليف و حبّ خدمت وقت گرانبهاي خود را مصروف اين مهم نموده­اند)، آمادگي خود را براي خدمتگزاري بيشتر اعلام ميدارد.

 

والّله ولّي التّوفيق

با احترام مجدّد- بهرام دواني

By intparsdavan

جناب آقای دوانی دوست قدیمی خانوادگی و البته عضو محترم هیئت مدیره اتحادیه حق‌العملکاران گمرکی ایران
تمامی کسانی که نه از نزدیک، بلکه دورادور نیز جنابعالی و بنده را می‌شناسند، می‌دانند که سابقه ارادت خانوادگی ما نه به دوره همکاری در هیئت مدیره و نه حتی به دوره فعالیت اتحادیه محدود نبوده و بخش عمده‌ای از عمر من را شامل می‌شود.  یقینا توقع من از سرورانی چون شما که امید همکاری و همدلی با آنها، شهامت قبول این مسئولیت را در من ایجاد کرده‌است، بیش از همکاری دو همکار در یک هیئت مدیره است.
بهرحال، آنجه مایه امید شما است، آرزوی من است که همانا ایجاد همدلی و وفاق و کاستن از مجادلات به نفع اهداف مورد قبول کلیه اعضاء است.  اینجانب بر عهد و پیمان خود با تک‌تک اعضاء استوارم که چنانچه وجود من باعث خدمتی ولو کوچک به مجموعه اتحادیه باشد فروگذار ننموده و در غیر اینصورت عرصه را در اختیار دیگر دوستانی که غیر از شوق خدمت توان آن را نیز دارند بگذارم.
خداوند همه ما را عاقبت به خیر کند
اصغر مظاهری

By mazaheri

ضمن عرض ادب و ارادت :
همكاران گرامي در صورت نبود توافق و همدلي هيچ كاري به سرانجام نميرسد .
لذا اينجانب ضمن قدر داني از سخنان جناب آقاي دواني همانطوريكه در تما مي جلسات اعلام نموده ام آماده هرگونه همكاري در پيشبرد اهداف اتحاديه جهت هرچه بيشتر محقق شدن اهداف خود و همكاران عزيز هستم لذا اميد دارم تا پس از اين بتوانيم خواستهاي خود را از نگارش در متون حذف و جامه عمل به آنها بپوشانيم .
به اميد روزيكه نامي نيك در اين اتحاديه از خود بجا بگذاريم

By palangi

همكاران گرامي اعضاء هيات مديره
همكاران بسيار عزيز عضو اتحاديه
بدينوسيله مراتب سپاس و تشكر خود را از حمايت هاي بي دريغ شما بوسيله sms و يا تلفن اعلام ميدارم.
اميد است با همدلي و دوستي جديد بوجود آمده شاهد موفقيت هر چه بيشتر اتحاديه باشيم.
اينجانب با افتخار آماده خدمتگزاري ميباشم.
همكاركوچك شما- بهرام دواني

By intparsdavan

برادرگرامی جناب آقای مظاهری
باسلام وعرض  ادب واحترام
چند پیشنهاد درخصوص سایت دارم مزاحمتان شدم قطعاً فقط رسیدگی به سایت هم وقت گرانبهای شما را می گیرد وهم دغدغه های خاص خودش را دارد .با توجه به اینکه این سایت نیازمند بروزرسانی می باشد بعنوان مثال درصفحه اول هنوز خبر۷ خرداد درراس اخبارقراردارد به نظر می رسد اگر با یکی ازسایت های خبری اقتصادی وبازرگانی لینک بشوید واخباربصورت اتوماتیک درسایت قرارگیرد جلب نظر بیشتری خواهد کرد. یکی دیگرازاشکالات راه ارتباط با مدیرسایت ویا رئیس ویا دبیراتحادیه و اعضای هیئت مدیره وجود ندارد وبنده مجبورشدم درانتهای پیام ونظرات آقای دوانی و شما این ایمیل را ارسال کنم وهیچ آدرس ایمیلی درسایت وجود ندارد. البته جسارت بنده را هم بپذیرید وبه این سوال هم پاسخ بدهید که سایت آقای بیداری فرد دقیقاً شبیه این سایت است . ازصبوری و صراحت کلام شما تشکروقدردانی می نمایم .بهروزمهدیزاده

By mehdizadeh_b

جناب آقای مهدیزاده درود برشما
نکته بسیار جالبی را اشاره فرمودبد.  لازم است به اطلاع برسانم درج اخبار سازمانهای دیگر بدون درنظر گرفتن متن و رابطه با فعالیت اتحادیه چندان مفید نخواهد بود.  در قسمت بخشنامه ها لینک مربوط به بخشنامه های گمرک را گذاشته ایم. سایر سازمانها نیز پرتالهای مربوط به خود را دارند که قابل دسترس هستند.  برنامه ما اجرای یک سیستم خبر رسانی کارآمد برای اعضاء است که اطلاعات را با روش کاری اعضاء در دسترس قرار داده یا امکان جستجو را فراهم کند که در دست پیاده سازی است.
در حال حاضر درج مطالب در بخش خبر و اطلاعیه نیاز به تایید هیات مدیره دارد که کار را کند می کند ولی به عنوان نمونه بخش مقاله ها حاوی اطلاعات جدید می باشد.
آدرس ایمیل اعضاء هیات مدیره در قسمت هیات مدیره در دسترس است
همچنین میتوانید از قسمت تماس با ما برای تماس با ادمین استفاده نمایید
از اینکه شما را همراه خود میبینیم خوشحالیم
منتظر پیشنهادات و نظرات شما هستیم

By mazaheri

صفحه‌ها